indirBak  ›  BlogOyun
MINECRAFT Nasıl Oynanır

MINECRAFT Nasıl Oynanır

Dünyaca ünlü MineCraft oyunu nasıl oynanır. Görünürde gerçek bir sonu olmayan aylarca zanaat yapmanıza izin veren sıradan sanal oyunlar söz konusu olduğunda, Minecraft kesinlikle listemizin başındadır. Dövüşecek canavarlar, evcilleştirilecek hayvanlar ve inşa edilecek kaleler ile ona bir bakış, Minecraft'ın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını merak etmenizi sağlayacaktır.


Pekala, evdeki en iyi koltuğa sahipsiniz, çünkü Minecraft'ın nasıl oynanacağına dair ayrıntılara girmek üzereyiz. Size nasıl başlayacağınızı, ilerledikçe hangi yönlere odaklanmanız gerektiğini ve daha gelişmiş çeteleri nasıl güçlendirebileceğinizi göstereceğiz. Ayrıca mevcut çeşitli sürümlerin listelerini de bulacaksınız.


blog

Tek Oyunculu Minecraft Çevrimdışı Nasıl Oynanır?

Minecraft'ı diğer oyuncularla denemeden önce tek oyunculu modda oynamaya başlamanızı öneririz. Araçların, çetelerin ve işçiliğin nasıl çalıştığını öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman harcayabilir ve çevrimiçi dünyaya çıkmadan önce ihtiyacınız olan deneyimi yaşayabilirsiniz.

Başlarken

İlk adım, seçtiğiniz bir platformda Minecraft satın almak. Bunları daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağız. PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Android ve iOS gibi çeşitli sürümlerdeki bilgisayar sistemlerinde mevcut olduğunu söylemek yeterli. Ayrıca Minecraft'ı Windows 10 ve 11 için Xbox Games Pass üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

blog

Ana Menü

Oyuna sahip olduğunuzda ve başlamaya hazır olduğunuzda, ekranda başlatıcıyı göreceksiniz. Minecraft'ı çevrimdışı oynamak için Tek Oyuncu'yu seçmeniz gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz, bir saniyede ulaşacağımız birkaç modunuz olacak.

Şimdilik bilmeniz gereken tek şey, çeşitli ayarlarla yeni bir dünya yaratabileceğiniz. Hangi biyomların dahil edileceği ve haritanın ne kadar büyük olduğu gibi farklı konfigürasyonlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Açıklama bölmesinde okuyabileceğiniz kupaları veya başarıları devre dışı bırakacak bazı seçenekler vardır.
Minecraft Yaratıcı Modu ve Minecraft Hayatta Kalma Modu

Minecraft'ı çevrimdışı oynamak için en önemli iki mod Yaratıcı ve Hayatta Kalma'dır. İlki için, hemen ortaya çıkarmak istediğiniz blokları, çeteleri veya öğeleri seçebilirsiniz. Dilediğiniz gibi özgürce yaratın, hayal gücünüzü serbest bırakın. Hatta kanatlarınız olmadan istediğiniz zaman uçabilirsiniz ve ölemezsiniz.

Minecraft Survival Mode'a gelince, kurallar katıdır. Öğeleri oluşturmak için gereken kaynakları ararken her gün hayatta kalmanız gerekecek. Kolay modu seçerseniz can kaybetmez veya aç kalmazsınız ve hiçbir düşman doğmaz. Daha zor ayarları seçerseniz, sağlığınızı korumak için yemek yemeniz gerekecek ve yaratıklar geceleri size saldırmak için ortaya çıkacaklar.
Diğer Modlar

Eğer tehlikelere karşı bir zevkiniz varsa Minecraft Hardcore modunu deneyebilirsiniz. Hayatta Kalma ile aynıdır, ancak öldüğünüzde yeniden doğmazsınız ve çetelerin öldürülmesi daha zordur.

Minecraft Macera modu, standart paketin bir parçası olmaktan çok bir hile sistemidir ve çevrimiçi oyun için ayrılmıştır. Diğer oyuncuların haritalarını ziyaret edebilir ve sizin için belirledikleri görevlere başlayabilirsiniz.

Son olarak, diğer haritaları ziyaret etmenize ve nesneler arasında gezinmenize izin veren Minecraft Spectator modunuz var. Ancak, hiçbir şeyle etkileşime geçemezsiniz ve çoğunlukla ilham ve YouTube videoları için kullanılır.

Minecraft: Pocket Edition Minecraft: Pocket Edition iOS: ios için minecraft oyunu,Minecraft canavarlara yakalanmadan küplerden korunak yaparak ilerlediğiniz bir oyun.
Minecraft Forge Minecraft Forge Windows: minecraft mod yükleyici,Minecraft Forge ile Minecraft'a yeni modlar ekleyebilirsiniz.Java Edition için ücretsiz bir uy
Minecraft Trial Minecraft Trial Android: android için Minecraft Deneme Sürümü,
Minecraft Minecraft Windows: blok oluşturma oyunu,Minecraft canavarlara yakalanmadan küplerden korunak yaparak ilerlediğiniz bir oyun.
Minecraft: Pocket Edition Minecraft: Pocket Edition Android: android minecraft oyunu,Minecraft canavarlara yakalanmadan küplerden korunak yaparak ilerlediğiniz bir oyun.
Minecraft Earth Minecraft Earth Android: minecraft inşaat kurma oyunu,Minecraft Earth,Gerçek dünyada oluştururken, araştırırken ve hayatta kalırken Minec
Minecraft Earth Minecraft Earth iOS: minecraft inşaat kurma oyunu,Minecraft Earth,Gerçek dünyada oluştururken, araştırırken ve hayatta kalırken Minecr
Minecraft Pocket Editon Minecraft Pocket Editon Windows: Windows phone Minecraft oyunu,Minecraft'ın Windows Phone sürümüdür . Minecraft'ta yaptığınız çoğu şeyi bu uygulamayla
minecraft-nasil-oynanir Pinterest
  Hit: 167 Tarih: 2021-11-05 22:00:22
Ekleyen: Güvenli indir

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

Flightradar24 Flight Tracker

uçuş takip uygulaması

Knights Dragons

android rpg savaş oyunu

Adobe Spark Post

gelişmiş grafik tasarım oluştur

World of Tanks Blitz

tank savaşları android için

Warpath

savaş oyunu android için

Edmodo

android öğretmen öğrenci payla

Smule

android için kareoke uygulaması

Dragon Storm Fantasy

ejderhalı savaş oyunu

indirBak.net 2004-2021

"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indirBak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.