indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
Facebookta beğendiklerimi görme

Facebookta beğendiklerimi görme

Bazen facebookta neleri beğendiklerinizi görmek istiyorsunuz değil mi?
Bazen facebookta neleri beğendiklerinizi görmek istiyorsunuz değil mi? Evet arkadaşlar, yoğun istek üzerine bugün sizlere facebookta beğendiklerinizi nasıl görebileceğinizi anlatacağız. Resimli olarak anlatacağım ki kolay yapabilesiniz.
Aslında hiçte zor değil. ilk olarak sağ üste bulunan ters üçgen şeklindeki açılır menüye tıklıyoruz . ardından "Hareketler dökümü"ne tıklıyoruz. Ardından resimdede gördüğünüz gibi solda beğenmelere tıklıyoruz.İşte bu kadar basit.
facebookbegenme

ilginizi çekebilecek programlar:Facebook şifre kurtarma programı Facebook Password Decryptor facebook şifre kurtarma programıdır. program ile tarayıcılarda saklı olan facebook şifrelerini görebilirsiniz. Böylece unuttuğunuz şifreleri CorelCAD 2d çizim Bu program piyasadaki tüm facebook video indirme programlarının önüne geçmiştir.Ve kullanıcıyı bekletmeme özelliğiyle herkese cazip gelmeye başlamıştır.Otomatik algılama facebook video yükleme facebook sitesine direk olarak video yada resim yükleme programı.. sürükle bırak yada sağ tıkla yükle gibi kullanıcı dostu mobil facebook programı Faceboook mobil cihazınızda hızlı ve pratik bir şekilde facebook a girerek kullanmanızı kolaylaştıran bir program.program ile facebook üzerinden Anlık Mesajlaşma programı Forex yazılım tarafından geliştirilen ücretsiz ve Türkçe olarak üretilen Türkiyenin ilk facebook video downloaderı karşınızda. Kolay kullanımı ile, android facebook kullanma Arkadaşlarınla her yerden haberleş. · Fotoğraf ve videolar paylaş · SMS ve mesaj gönder, sohbet et · masaüstü facebook Reklamsız olarak facebook kullanmanız için tasarlanmış. bilindiği gibi internette facebook sitesine girince reklamlar mevcut. Bu program ile facebookta iphone için facebook Arkadaşlarınıza ücretsiz SMS mesajları gönderin. Arkadaşlarınıza akıllı telefonlarından, klasik cep telefonlarından veya bilgisayarlarından anında ulaşmak için Facebook Messenger?ı windows phone facebook uygulaması Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır). Özellikler: - Facebook'u açmak zorunda
facebookta-begendiklerimi-gorme Pinterest
  Hit: 3525 Tarih: 2016-03-12 22:31:14
Ekleyen: indir Bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

YouCam Makeup

ios makyaj uygulaması

Morhipo

online alışveriş sitesi

LetsView

Ücretsiz Kablosuz Ekran Yansıtma

TeamTalk

video konferans sistemi

ZBrush

3d modelleme

DAEMON Tools Lite

iso kalıp okuma programı

SSD Fresh

ssd harddisk performans programı

Miraculous Ladybug

uğur böceği bayan oyunu

Linkin youtube video twitter facebook rss

indirBak.net 2004-2021


"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indirBak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.