indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
Usbden Windows Kurulumu

Usbden Windows Kurulumu

Usb belleğinizden iso olarak hazırlamış olduğunuz windows 7 işletim sistemini nasıl bellekten kuracağınızı anlatacağız.
Usb belleğinizden iso olarak hazırlamış olduğunuz windows 7 işletim sistemini nasıl bellekten kuracağınızı anlatacağız.İlk olarak Windows 7 USB/DVD Download Tool programını kuruyoruz.Masaüstünde oluşan Windows 7 USB/DVD Download Tool simgeyi çift tıklayarak programı çalıştırıyoruz. İlk gelen pencerede Browse tuşuna basarak Windows 7 iso dosyasının olduğu yolu gösteriyoruz.

Dosyanın konumunu gösterdikten sonra Next diyoruz.

Bu gelen pencerede setup dosyalarını nereye oluşturacağımızı soruyor, burada USB Device seçeneğini seçip, Next diyoruz. Kullanılacak Flash Bellek boyutu 4 GB olmalıdır.


Gelen pencerede Begin Copying seçeneği tıklayın. Burada bellek formatladıktan sonra gerekli olan setup dosyalarını flash bellek içerisine kopyalar.Sonra açılmadan hemen önce boot menüsüne girmek için F2 ya da F12 tuşuna basıyorsunuz. Boot menüsünden flash belleği en üste taşıyorsunuz. Bu şu demek oluyor. Bilgisayar flash belleğin içindeki dosyalarla başlatılacak. Flash belleği en üste taşımadan orada hard diskiniz yazılıydı. Muhtemelen yerel disk C. Çünkü bilgisayarınızın dosyaları orada.Bütün bunları yaptıktan sonra bilgisayarın talimatlarını takip ederek formatı tamamlayabilirsiniz.Kolay gelsin?

Ayrıca Rufus ile de yapabilirsiniz. program ile windows iso dosyasını seçip 4 gb den büyük flash belleğinize yükleyerek flash belleğiniz ile windows kurabilirsiniz.


Programı indirmek için

Rufus İndir
  Hit: 2968 Tarih: 2015-03-04 07:37:17
Ekleyen: indir Bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

XYplorer

windows gezgini programı

Dragon City

android için ejderha yönetme

Glovo

sipariş teslimat uygulaması

3D Tuning

android araç motifiye

Yousician

enstrüman çalma android için

Forest

android için telefon bağımlığ

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyu

android için hayatta kalma oyunu

Marco Polo - Stay In Touch

görüntülü video sohbet uygulama

Linkin youtube video twitter facebook rss

indirBak.net 2004-2020

indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.
"Program ve teknoloji gezginlerinin uğrak yeri,program arama motoru indirBak"