Anonymous IŞID için Türkiyeyi Tehdit Etti - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Anonymous IŞID için Türkiyeyi Tehdit Etti

 Anonymous IŞID için Türkiyeyi Tehdit Etti

IŞİD'e karşı savaş açan Anonymous hacker grubu Türkiyenin IŞİD e destek verdiğini söyleyerek desteğin kesilmemesi durumunda Türkiye'yi DDoS saldırılarına boğacaklarına dair video yayınladı.


IŞİD'e karşı uzun bir süredir savaş halinde olan Anonymous hacker grubu, terör örgütünün internet üzerindeki faaliyetlerini engellemek için sürekli olarak saldırılar gerçekleştiriyor. Anonymous hacker grubu bu seferde Türkiye'yi hedef alan bir videoyu YouTube üzerinden paylaştı. Videoda Türkiye'yi IŞİD'e destek olmakla suçlayan Anonymous eğer destek kesilmezse Türkiye'ye yapılan DDoS saldırıların devam edeceğini belirtti. 

Türkiye'nin IŞİD kökenli kişilere hastane ve gıda yardımı yaptığını söyleyerek bunu asla kabul etmeyeceklerini belirten Anonymous hacker grubu, bunun bir delilik olduğunu da sözlerine ekledi. Videoda söylenenlere göre destek kesilmediği süre boyunca DDoS saldırıları devam edecek ve Türkiye'nin internet sınırları sadece ülke içerisinde olacak. Yani ülke içinde bulunan sitelere dış ülkelerden erişim sağlanamayacak. Sözlerine devam eden Anonymous sözcüsü, destek kesilmediği sürece bankaların ve askeri havaalanlarının DNS köklerine kadar saldırılar düzenleyeceğiz şeklinde ifadelere de yer verdi.

Anonymous'un yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Türkçe çevirisini sizler için videonun alt kısmına metin olarak ekledik.

Tarih:2015-12-23 13:43:04  Hit:1561  Ekleyen: indirbak
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Best Fiends - Free Puzzle Game

puzzle tarzı bölüm geçme oyunu

Bumble - Dating, Friends

arkadaş bulma uygulaması android

waipu.tv

canlı yayın izleme uygulaması

Opera Touch

android için hızlı ve güvenli w

Halkbank Mobil

android için halkbank uygulaması

IPTV

android için tv izleme

VakıfBank Mobil Bankacılık

android için vakıfbank uygulamas

MeetMe

android sohbet programı