Android 4.2.2 versiyonu yayınlandı - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Donanim
Android 4.2.2 versiyonu yayınlandı

 Android 4.2.2 versiyonu yayınlandı

ilk olarak Nexuslarda kullanılmaya başlayan Android 4.2.2 nin özelliklerini kısaca tanıtalım.

Android in en yeni sürümlerine sahip olmak açısından en şanslı kullanıcılar, bir Nexus cihaza sahip olanlar. Google ın güncellemeleri tüm üreticilerin cep ve tabletlerinden aylarca önce Nexus lara sunuluyor.

Google ın Nexus 7 tabletini kullananlar ise şu sıralar bekledikleri Android 4.2.2 güncellemesini almaya başladılar. Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar, Bluetooth ta bulunan ve sesin atlamasına neden olan bir sorunun yeni sürümde ortadan kalktığını bildiriyorlar. Bluetooth sorununu gidermenin tek yolu, şimdiye kadar Wi-Fi bağlantısını kapatmaktı. Bluetooth u kullanmak için interneti kesmek tahmin edebileceğiniz gibi pek de pratik bir çözüm değil.

Google, 4.4.2 güncellemesi için "performansı ve kararlılığı artırır" tanımlamasıyla yetiniyor. Ancak Android Police in güncelleme üzerinde yaptığı incelemelere göre birkaç yenilik daha var. Örneğin uygulamaları indirirken artık bir yüzde ve tahmini kalan süre görünüyor (resimdeki gibi). Android 4.2 ile gelen Hızlı Ayarlar panelinde yapılan bir değişiklik ise paneldeki Wi-Fi ve Bluetooth simgelerine uzun dokunarak onları açıp kapamanızı (ilgili ayarlar sayfasına gitmeden) sağlıyor. 4.2.2 deki bir başka yenilik ise cihazın pili biterken sesli bir uyarı vermesi ve kablosuz şarj için yeni bir uyarı sesi eklenmesi.

Android 4.2.2 güncellemesi şu an Nexus 7, Galaxy Nexus, Nexus 10 cihazları için kademeli olarak sunuluyor. Nexus 4 kullanıcılarının ise bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Tarih:2013-02-14 22:38:52  Hit:2472  Ekleyen: indirbak
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

WPS Office

android ofis uygulaması

Microsoft Outlook

android için mail gönderme

Bring

market alışverişini planlama

Udemy - Online Courses

android için uzaktan eğitim kurs

Brutal Age: Horde Invasion

kabile yönetme oyunu android için

Guns of Glory: Build an Epic Army f

savaş oyunu android için

Darkfire Heroes

android için canavarlarla savaş o

Toy Blast

android için renk eşleştirme oyu