indirBak  ›  Galeri   ›  Mobil ›  Mobil ›  Akıllı Cep Telefonları

Akıllı Cep Telefonları

Günümüzde en çok akıllı cep telefonları kullanılıyor. peki bunların en iyisi hangisi? kararı siz verin.

Samsung Galaxy S3
Samsung doğadan ilham alınarak tasarlanan Samsung Galaxy S3 Android cep telefonunu "İnsan İçin Tasarlandı" sloganıyla tanıttı. Samsung Galaxy S3 cep telefonu kullanıcı ile cihaz arasındaki interaktif etkileşim deneyimini yeni boyutlara taşıyor. Telefon sahibinin yüzünü...
HTC Sensation XL:
Sensation modeli çift çekirdekli bir işlemciye sahip olmasına rağmen Sensation XL, 1.5 GHz Scorpion tek çekirdekli Snapdragon işlemciye sahip. 8MP lik bir kameraya sahip olan cihazın üzerinde kilit aç/kapa düğmesinden başka fiziksel bir düğme bulunmuyor, fotoğraf çekerken ekran üzerinde ki dijital yakala butonunu kullanmanız gerekiyor.
Motorola Motoluxe:
Motorola, bugün itibariyle Android 2.3 işletim sistemine sahip iki yeni Android telefonunu resmi olarak duyurdu. Motorola MOTOLUXE XT615 ve Motorola DEFY MINI XT320 adlarıyla dünya pazarında yakında satışa çıkacak. Motorola nın su geçirmez ve oldukça dayanıklı olarak tasarlanan telefonu Defy‘nin yeni modeli

SonyEricsson Xperia Neo V
Xperia serisi üyelerine bir yenisini eklemeyi planlayan Sony Ericsson firması 2011 yılı Ağustos ayında Sony Ericsson Xperia Neo V modelini kullanıcılarına tanıttı. Tasarımı, geleceğe dönük uygulamaları ve performansı ile şimdiden yüksek puanlar alarak üst sınıf mobil cihazlar arasında yer almayı başaran Sony Ericsson Xperia Neo V bakalım kullanıcılarından da iyi sonuçlar alabilecek mi ?
Nokia 603
Nokia 603 de microSIM kart yuvalı telefonlar arasına katılmış durumda. Yani, bu telefon iPhone 4 ve iPhone 4S ile kullanılan küçük SIM kartlarla çalışıyor. Bu da, Nokia 603 satın alanların bir SIM kart delgeciyle mevcut SIM kartlarını deleceği ya da yeni bir microSIM kart edineceği anlamına geliyor. microSD kart yuvasının girişi de pil kapağı kaldırılınca görünüyor. Pili yerinden çıkarırsanız, pilin yatağında microSD kart yuvasının bulunduğu yeri gösteren bir işaret eklendiğini farkedebilirsiniz. Telefonda 2 GB lık dahili bellek bulunuyor. microSD kart yuvasıysa 32 GB ye kadar destekliyor. Bu da toplamda 34 GB lık bir alan potansiyeli olduğu anlamına geliyor.
BlackBerry 9360

BlackBerry 9360, Curve serisinin klavyeli son üyesi artık stoklarda ve Türkiye'de satışa başlanmış durumda. BlackBerry 9300 modeline kıyasla daha ince ve şık bir tasarımla gelen BlackBerry 9360 RIM'in yenilikçi çizgisinin de bir dışavurumunu yansıtıyor.

Son dönemde çıkan diğer cihazları gibi tokluk ve dizayn açısından bize göre oldukça iyi durumda olan BlackBerry 9360 Curve orta segment kurumsal ve bireysel ihtiyaçları tamamen karşılayabilecektasarım ve donanıma sahip.


LG Optimus 3D

iPhone 4

Hit:2762 

Mobil
Yazılım
Oyun
Bilim ve Teknoloji
Kültür
 

WPS Office

android ofis uygulaması

Microsoft Outlook

android için mail gönderme

Bring

market alışverişini planlama

Udemy - Online Courses

android için uzaktan eğitim kurs

Brutal Age: Horde Invasion

kabile yönetme oyunu android için

Guns of Glory: Build an Epic Army f

savaş oyunu android için

Darkfire Heroes

android için canavarlarla savaş o

Toy Blast

android için renk eşleştirme oyu