Whatsapp'da reklam dönemi geliyor

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil
Whatsapp'da reklam dönemi geliyor

Whatsapp'da reklam dönemi geliyor

Yakın zamanda Whatsapp hizmetlerinde kullanıcılara reklam sunmya başlayacak. Şimdiden birçok kullanıcının canını sıkmaya yetti.

WAbetainfo tarafından WhatsApp beta kodlarının içinde bulunan yeni bir özelliğe göre Facebook, 450 milyon aktif kullanıcısı olduğu bilinen WhatsApp durum güncellemeleri özelliğinde reklam göstermeye başlayacak.


Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan ve yalanlanmayan haberlere göre, reklamlı WhatsApp 2019?un ilk aylarında devreye girecek. Platforma reklam yerleştirmek Facebook'un bünyesinde çalışmaya devam eden WhatsApp kurucuların sert bir şekilde karşı çıktığı bir konuydu.

Facebook ile anlaşmazlık yaşayan kurucular geçtiğimiz dönemde istifalarını sunarak görevlerinden ayrılmıştı. Facebook?taki yaprak dökümü 2017 yılındaki Acton istifası ile başlamış, onun ardından WhatsApp?ın bir diğer kurucusu olan Jan Koum Mayıs ayında gemiyi terk etmişti.


iOS iphone WhatsApp Messenger Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz. dosyalarınız paylaşabiliyorsunuz.
Gerçek zamanlı android sohbet programı
yenilikler
son 7 dakikadaki mesajları silebilirsiniz
canlı konum
?
Android Android messenger Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim gönderebiliyorsunuz. dosyalarınız paylaşabiliyorsunuz. Gerçek

Tarih:2018-11-28 21:49:23  Hit:189  Ekleyen: indirbak

<<|  >>