Eski Google sorumlusundan Android itirafı

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

Eski Google sorumlusundan Android itirafı

 Google+ ve Google'ın mobil departmanında yıllarca sorumlu olarak çalışan Vic Gundotra, Android ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.


Teknoloji devi Google+ ve Google'ın mobil departmanında yıllarca sorumlu olarak çalışan Vic Gundotra, iPhone ve Android ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Android işletim sisteminin yapısı itibari ile iOS'un gerisinde kalmaya mahkum olduğunu iddia eden Google+ ve Google'ın mobil departmanında yıllarca sorumlu olarak çalışan Vic Gundotra, açıklamasında özellikle iPhone 7?nin kamerasındaki gelişmelere vurgu yaparak ilginç açıklamalarda bulundu.

Gundotra, Android?in açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olduğu için herhangi bir marka için yazılım geliştirmesinin mümkün olmayacağını ifade etti.Gundotra, Android?in açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olduğu için herhangi bir marka için yazılım geliştirmesinin mümkün olmayacağını ifade etti.

iPhone 7?nin kamerasında yaşadığı başarıya vurgu yapan Cunfotra, Apple?ın, kendine özel geliştirdiği yazılım kanadındaki başarısının cihazlara yansıdığının altını çizdi. 

Gundotra, iPhone 7?nin Android cihazlardan daha iyi olduğunu savundu.

Tarih:2017-08-01 20:46:50  Hit:214  Ekleyen: indirbak

<<|  >>