2019'un en iyi video oyunları

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
2019'un en iyi video oyunları

2019'un en iyi video oyunları

1. Fortnite
Fortnite, savaş royale türü gerçekten son birkaç yıldır oyun endüstrisini yönetiyor. Bu oyunlar arasında, Fortnite kesinlikle öne çıkıyor. Bu oyun size oynarken nostaljik bir duygu getiren karikatürize bir ortam sunuyor.

Fortnite  Fortnite ios

 

Fortnite  Fortnite android

  Android

2. Red Dead Redemption 2
Xbox One and PS4 için batı tarzı bir temayı sunan bir aksiyon-macera oyunu.

3. Assassins Creed OdysseyÖnceki versiyonun başarısını takiben, Ubisoft, dizinin Assassins Creed Odyssey'in 12. baskısını yayınladı. Bu oyun, Kassandra veya Alexios olarak oynayacağınız M.Ö. 431'de belirlendi. Temel olarak, Sparta ve Atina arasındaki savaşta sıkışıp kaldınız. Durumlara göre her iki tarafta da savaşacaksınız ve aileleri birleştireceksiniz.
4.Forza Horizon
Yarış oyun severler için Forza Horizon iyi bilinen bir isim olmalı. Yakın zamanda bu eleştirmenlerce beğenilen dizinin dördüncü baskısını yayınladılar. Birleşik Krallık'ın kurgusal bir versiyonunda yer alan yarışlara katılacaksınız. Bu oyunda 450'den fazla arabadan oluşan bir liste bulunmaktadır.

5. SoulCalibur VI
Tekken gibi dövüş oyunları hayranıysanız, aynı zamanda SoulCalibur serisinin de farkında olmalısınız. Eh, onların ünlü dizilerinin dördüncü baskısını tanıttılar.

6. Shadow of the Tomb Raider

Peki, kim Tomb Raider efsanevi masallarını bilmiyor ?! Tomb Raider oyununun on ikinci baskısı son zamanlarda piyasaya sürüldü. Selefinin hikayesine devam ediyor. Bu oyunda, Güney Amerika ve Mesoamerica boyunca Patiti şehrine seyahat etmelisiniz. Trinity'nin paramiliter güçleriyle savaşırken bir kıyameti durdurmalısın.
7. Dragon Ball Fighterz
Oyun endüstrisinin başlangıcından bu yana piyasaya sürülecek en iyi dövüş oyunlarından biri olan Dragon Ball Fighterz, birkaç hafta önce piyasaya sürüldü. Bu oyun benzersiz bir oyun ile yepyeni bir seviyeye mücadele ediyor.
8. Dark Souls RemasteredŞimdi, büyük bir hit olan bir oyunun remastered versiyonu hakkında konuşalım. Karanlık Ruhlar remastered edition son zamanlarda piyasaya sürüldü ve fanlar zaten üzerinde gaga gidiyor. Bu sürüm, çevrimiçi mod ile birlikte grafiksel bölümde de bazı önemli gelişmeler getirdi. Bir rol oynama temasında 3. oyuncu öğelerini içeren bir aksiyon oyunu.
9. Call of Duty Black Ops 4

Tecrübeli bir oyuncuysanız, COD franchise'ının kesinlikle farkında olmalısınız. Bu serisinden çıkacak en son baskı Black Ops 4. Bu oyunda Multiplayer modu, Zombies ve Battle Royale modu da bulunuyor. Bu oyun nefes kesici görseller, hızlı tempolu oyun ve bir sürü silah özellikleri.


10. Valkyria Chronicles 4

Güçlü komplo elemanlarına sahip bir oyunu seven biri için Valkyria Chronicles 4 gitmenin yoludur. Bu oyun tüm Valkyria sürümlerinin olağan döneminde gerçekleşir.

Tarih:2018-11-04 13:04:30  Hit:645  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Çiçek Sepeti

cepten çiçek hediye gönderme uyg

Pirate Kings

android için korsan oyunu

Rise of Civilizations

eski çağ medeniyetler savaşı an

Weebly

android için hazır site oluşturm

Kunduz

sınavlara hazırlanma uygulaması

Files Go

kolay veri yedekleme android için

PostgreSQL

sql veritabanı yönetimi

Attribute Changer

dosya özniteliklerini değiştirme