Microsofttan SwiftKey Android klavyesine anlık çeviri desteği

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil
 Microsofttan SwiftKey Android klavyesine anlık çeviri desteği

Microsofttan SwiftKey Android klavyesine anlık çeviri desteği

İnsanların ve kurumların daha fazlasını başarmaları için çalışan Microsoft?un pazar lideri akıllı klavyesi SwiftKey, Android klavyesinde Microsoft Translator ile yeni bir entegrasyonunu duyurdu.

SwiftKey, Microsoft Translator ile entegre oldu, gerçek zamanlı ve çift yönlü çeviri desteği sunmaya başladı. Bu özellikle, SwiftKey klavye uygulaması yüklü Android telefonlarda metin yazarken anlık çeviri hizmeti sağlanıyor. Yazma anında çevrilen metinler karşı tarafa istenen dilde iletiliyor.


Yeni özelliğiyle Swiftkey, kullanıcılarına 60?tan fazla dilde kolay, hızlı ve akıllı çeviri hizmeti sunuyor. Bulunulan yerden veya bir dili anlama seviyesinden bağımsız olarak, dil engelini kırmak için tasarlanan Microsoft Translator, konuşmaları karşılıklı olarak farklı dillere gerçek zamanlı çeviriyor.SwiftKey ile Microsoft Translator entegrasyonu, kullanıcıların uygulama içindeki konuşmadan ayrılmadan ve metni kopyalayıp yapıştırma zahmetine girmeden hızlı ve kolay bir şekilde çevirmelerini mümkün kılıyor. İster Facebook?ta ailenizle mesajlaşın, ister WhatsApp?ta yurtdışındaki arkadaşlarınızla konuşun ya da kullanıma henüz sunulan Microsoft Kaizala?da önemli iş yazışmaları yürütün veya e-posta yazın, SwiftKey, kullanıcıların kendilerini farklı dillerde anında ifade edebilmelerine yardımcı oluyor. Gelen mesajlar da aynı anda çevrildiğinden sohbet esnasında bir kopma yaşanmıyor.

Android android klavye uygulaması Android akıllı telefonların beraberinde gelen klavye her ne kadar standart bir telefon kullanıcısının ihtiyacını karşılamak için yeterli olsa

kaynak ntv

Tarih:2018-10-06 17:26:00  Hit:561  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Cymera

android resim düzenle paylaş

Texas holdem

online poker oyunu android için

Block Craft 3D: Building Simulator

android için inşaat yapma oyunu

Rise of Empires: Ice and Fire

ortaçağ savaş oyunu

Hearthstone

android için kart oyunu savaşı

Halkbank Mobil

ios için halkbank uygulaması

Seven Knights

iphone için fps oyunu

DragonVillage

ejderha yönetme ios için